Jak se zbavit molů

Je vaše domácnost jakousi prokletou říší molů? Zbavte se jich jednou provždy a proveďte preventivní opatření, aby se k vám domů moli již nikdy nevrátili. Stačí k tomu několik základních opatření, která vaše potraviny i oblečení od molů ochrání.

Proč zase?

Divíte se, že máte ve skříni zase moly? Moli se k vám domů dostanou velmi snadno, a to v zakoupeném jídle, ale také v oblečení. Poté se začnou množit a osídlí celou vaši domácnost. Důležité je začít s nákupem pásků, které obsahují feromony, které lákají samečky. Ty se na ně nachytají a moli se tak nemohou dále rozmnožovat. Jedná se o dlouhodobější možnost, která však zabírá a je účinná.

Preventivní opatření

Jako prevence vám poslouží především snítky levandule, které můžete umístit do skříní s oblečením, ale také s jídlem.  Preventivně můžete nechávat také některé pásky ve skříni, kam se případně zbývající moli chytí. Doporučujeme také vyvětrat skříně, vymýt je a zkontrolovat veškeré jídlo a oblečení, abyste objevili i skryté moli, například v mouce nebo rozích tapet a papírů. Moli přímo milují vlhko a tmu. Rozlučte se s nimi.